قابل تنظیم

تنظیم UI سایت بدون هیچ دانش برنامه نویسی امکان پذیر است

تمام صفحات وبسایت با استفاده از صفحه سازهای معروف وردپرس (المنتور و ویژوال کامپوزر) ساخته شده اند و کاملا با هر دو صفحه ساز همخوانی دارند، بنابراین شما می توانید بدون داشتن دانش برنامه نویسی صفحات سایت را ویرایش کنید و یا از طریق تنظیمات قالب سایر تنظیمات همچون تغییر فونت، رنگ، استایل هدر یا فوتر و … را به دلخواه خود تنظیم کنید.

همچنین قالب ها و افزونه های استفاده شده در ساخت بسته ها از برترین های دنیای وردپرس هستند که تعداد فروش بالایی در سایت تم فارست داشته اند و نیز تماما از وبسایت رسمی خریداری و بومی سازی شده اند و نگرانی از بابت نال بودن یا وجود کد مخرب، که ممکن است به سئوی وبسایت آسب بزنند، نداشته باشید.

سرعت لود بالا

بهینه سازی شده و دارای گرید A از سایت GTMetrix

سرعت پایین یکی از مشکلات اساسی وبسایت های وردپرسی است که اکثر سایت ها با آن مواجه هستند. در بسته های فروشگاه ساز ووکامرسی رویال این مشکل با استفاده از موارد بسیاری رفع شده است که این موارد عبارتند از استفاده از افزونه های کم حجم و سبک و استفاده از قالب های بروز با تکنولوژی های جدید و کدهای تمیز و بهینه شده

امکانات فروشگاهی

کاملترین بسته های فروشگاه ساز ووکامرس

به جرات می توان گفت که بسته های فروشگاه ساز ووکامرس در مقایسه با سایر بسته های فروشگاه ساز مشابه در دیگر سایت ها از امکانات بیشتری برخوردار است و شما می توانید با سرچ ساده در دیگر سایت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت با وردپرس متوجه آن شوید.

حتی ساده ترین بسته ای که ما ارائه می دهیم (بسته فروشگاه ساز ووکامرس برنزی) در مقایسه با بسته های مشابه یا حتی بالاتر در سایت های دیگر امکانات بیشتر را داراست.

نتیجه: همین الان برای خرید این بسته ها اقدام کنید 🙂