درباره ما

گروه نرم افزاری رویال یک شرکت پیشرو در حوزه تجارت الکترونیک است که از سال 1397 با مشارکت چند نفر از فارغ التحصیلان ارشد دانشگاه‌های ترازاول کشور و فعالان حوزه فناوری اطلاعات تاسیس شده است و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات ارزشمند خود تلاش نموده محصولات فاخری را به صاحبین کسب و کارهای آنلاین عرضه نماید. محصولاتی مانند سامانه فروشگاه آنلاین رویال، افزونه ووکامرس ارتباط بین فروشگاه آنلاین با نرم افزار مالی و نیز بسته های فروشگاه ساز ووکامرس می باشد.
هدف اصلی ما ارائه راهکارهای مناسب برای رفع دغدغه های فعالان کسب و کارهای آنلاین می‌باشد.

فروشگاه های
فعال
0
فروشگاه
کاربران
فعال
0
کاربر
فروشگاه های
ساخته شده
0 +
فروشگاه
مشتریان
راضی
0
درصد

ما بهترین ها را میسازیم

ویژگی های برتری رویال چیست؟

علاقه شدید ما به نوآوری و خلاقیت ما را به یک شریک بازاریابی دیجیتال درخشان تبدیل می کند. ما دائماً در تلاش هستیم تا راههای جدیدی را برای افزایش سطح درآمد مشتریان خود بیابیم.

ما یک فرایند دقیق بررسی کیفیت را در نظر گرفته ایم تا مطمئن شویم هر چیزی که ارائه می دهیم مطابق انتظارات مشتریان ما باشد.

مشاوران ما بیش از 10 سال است که در صنعت بازاریابی دیجیتال فعالیت می کنند و نه تنها با ایران بلکه با برندهای جهانی همکاری کرده اند

یکی از ویژگی های کلیدی مجموعه رویال سرعت و در کنار آن دقت در اجرای پروژه است زیرا ما از خدماتی که ارائه می دهیم بسیار مطمئن هستیم و شما از آن راضی خواهید بود.

ما می دانیم که زمان بسیار ارزشمند است ، بنابراین ما مهلت های واقعی (برای خود و مشتریان خود) تعیین می کنیم و به آنها پایبند هستیم.

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات را در این بخش ببینید

دموی بسته های ووکامرسی را ازکجا ببینیم؟

در صفحه اصلی در بخش بسته های فروشگاه ساز ووکامرسی قابل مشاهده هستند و همچنین میتوانید از طریق لینک های زیر به دموها دسترسی داشته باشید:

درصورتی که دموی جدید اضافه شود از این بخش قابل مشاهده است. و هچنین در صفحه اصلی سایت هم قرار داده خواهد شد.

برای خرید هریک از بسته های ووکامرسی وارد لینک زیر شوید:

فروشگاه ساز اینترنتی ووکامرس+افزونه ارتباط با سپیدار سیستم

خدمات 360 درجه چیست؟

خدمات 360درجه رویال برای کسب و کارهای آنلاین شامل موارد زیر است:

  1. مشاوره در ثبت و انتخاب دامنه
  2. طراحی سایت فروشگاهی استاندارد
  3. مشاوره جهت دریافت نماد اعتماد
  4. تولید محتوا، عکاسی و موشن گرافیک
  5. ارائه خدمات سئو و افزایش بازدید سایت
  6. مشاوره دیجیتال مارکتینگ
  7. ارائه نرم افزار سپیدار یا دشت
  8. اتصال فروشگاه به نرم افزار مالی

شما با دریافت این خدمات میتوانید کسب و کار آنلاین خود را به سرعت راه اندازی کنید و یا کسب و کار آنلاینی که دارید را به فروش چند برابری برسانید. پس همین الان شروع کنید

اجرای پروژه من چقدر طول میکشد؟

اولین چیزی که ما می پرسیم این است که شما چقدر زمان دارید؟ تا زمانی که هنوز لحظه پایانی نیست ، ما نسخه شما را برای آن زمان آماده خواهیم کرد. ما برآوردی از مدت زمان لازم را به شما ارائه می دهیم و شما را از پیشرفت ما مطلع می کنیم.

اگر از طراحی پروژه خودم راضی نباشم چطور؟

تا زمانی که از پروژه خود راضی نباشید ، ما اصلاحات نامحدود (در حد منطق) ارائه می دهیم. سپس همه انتقادات و پیشنهادات شما را قبل از انجام کار بعدی در نظر می گیریم.

برای چه صنایعی پروژه انجام می دهید؟

ما خودمان را محدود به یک یا چند صنف یا صنعت نمی کنیم. اگر به این اطمینان برسیم که می توانیم به پروژه شما ارزش افزوده دهیم ، بدون توجه به اینکه صنعت شما در چه صنعتی قرار دارد ، با شما کار خواهیم کرد. در زیر برخی از صنایعی که ما با آنها کار کرده ایم را ببینید: